Jste zde

Domů

Odkazy související s Thajskem

Thajsko
Pobřeží Thajska

Máme zájem o spolupráci[1] s kvalitními weby o Thajsku, jeho ostrovech nebo památkách, jihovýchodní Asii, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Oficiální stránky Thajské centrály cestovního ruchu, kde si ale moc nepočtete. Informací je velice málo a vůbec celý web vypadá tak nějak podivně.

Je před vámi dovolená u moře a Thajsko s jeho malebnými ostrovy by pro vás připadalo v úvahu? Kolik právě teď dovolená v Thajsku stojí se dozvíte na webu e-ck.cz. Navíc pokud jste ochotni čekat a částečně i riskovat, v sezóně se určitě objeví nějaké last minute nabídky, takže dovolená v exotickém Thajsku může nakonec vyjít velmi výhodně.

Pokud vás na Thajsku lákají nejen jeho pláže a přímořská letoviska, určitě nepřehlédněte nabídku poznávacích zájezdů do Thajska, pořádaných českými cestovními kancelářemi.

Zajímavou alternativu, jak se dá trávit dovolená v Thajsku a dalších zemích jihovýchodní Asie, mohou nabídnout německé cestovní kanceláře. Jejich produkty patří již několik let k produktům, které si na českém trhu zájezdů našly své místo. A samozřejmě i na německém trhu lze v sezóně narazit na atraktivní last minute nabídky.

Kde a na kolik vás přijde dovolená s českými cestovními kancelářemi se můžete podívat na stránce s last minute zájezdy od domácích pořadatelů.

Dovolenou na poslední chvíli od tuzemských pořadatelů lze též nalézt na stránkách s přehledem aktuálních last minute nabídek.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.